fbpx
Платформа за учење преку Интернет

Научете ништо
од каде било.

Како што се гледа на

logo_1
logo_4
logo_3
logo_2

Што сакате да научите денес?

Јазици

Предмети

вештини

MyCoolClass KIDS
MyCoolClass Деца

Најкул

Начин за учење!

Забавувајте се и научете!

Персонализирано еден-на-еден часови и ангажирање групни курсеви само за деца! 

Најдете го совршениот наставник со приватни часови поединечно или возбудливи групни курсеви за да одговараат на потребите на вашето дете. Нашите наставници разбираат како учат децата и даваат интересни часови користејќи различни реквизити, кукли и игри.

 

Без разлика дали станува збор за градење силни јазични вештини, учење инструмент,
или создавање уметност, MyCoolClass ќе му помогне на вашето дете да ги развие вештините потребни за успешна иднина
.
 

Покрај тоа што се прилично кул, сите наши учители се професионална воспитувачи и експерти при предавање деца.

Индивидуални часови

Земете приватни часови поединечно, прилагодени за да ја зголемите довербата и да ги подобрите јазичните вештини. Нашите наставници имаат знаење, искуство и алатки за да го одржуваат вашето дете ангажирано користејќи различни игри, реквизити и многу повеќе.

Лекции во групи

Дали вашето дете сака уметност, танц, музика, наука или читање? Ние гарантираме дека можете да го најдете совршениот курс. Проверете ги нашите уникатни часови за различни теми и теми, учејќи со нови пријатели низ целиот свет!

Глобална заедница

За разлика од другите платформи за учење, сите наши наставници колективно ја поседуваат организацијата MyCoolClass.
Како работник-задруга, нашиот деловен модел ги привлекува најдобрите наставници од целиот свет кои ги исполнуваат највисоките стандарди.

Зборувај како шеф

Подобро англиски за

Подобар бизнис.

MyCoolClass англиски бизнис

Англискиот јазик отвора врати и пазари!

Ајде да се соочиме. Англискиот е меѓународен јазик за деловна активност.

 Без разлика дали работите за меѓународна компанија, сакате да го диверзифицирате вашиот пазар,
или да се преселите во странство, да бидете предност самоуверениот говорител на англиски јазик. 


MyCoolClass ги има најквалификуваните и искусни инструктори
од целиот свет кои се специјализирани за деловен англиски јазик.
Сите наставници се сертифицирани професионалци и нудат персонализирани часови
и ангажирање курсеви гарантирано ќе го подобрат вашето комуникациски вештини и да се изгради доверба. 

 

Мал бизнис

Дали работите во индустрија како што е гостопримството или продажбата и маркетингот и треба да комуницирате на англиски? Нашите искусни наставници по деловен англиски јазик ќе ви помогнат да напредувате во конкурентна меѓународна средина.

Подготовка на тестови

Доказ за познавање на англискиот јазик е силна предност и понекогаш се бара од универзитетите и работодавачите. MyCoolClass има наставници специјализирани за подготовка за ИЕЛТС, ТОЕФЛ, испити во Кембриџ и многу повеќе.

Преселба во странство

Без разлика дали се селите во Барселона, Париз или Лос Анџелес, учењето на локалниот јазик ќе ви го олесни животот. MyCoolClass има наставници на повеќе од 15 јазици за да ви помогнат да ги развиете вештините што ви се потребни за да напредувате во нова земја.

КНИГА А БЕСПЛАТНО ДЕМО ДЕНЕС!

Како работи?

Најди Наставник

Имаме многу квалификувани наставници од кои можете да изберете. Погледнете профили и видеа за да најдете наставник што најмногу ви одговара.

1

Резервирајте ја вашата Класа

Научете кога сакате. Книга
ден и време за да одговарате на вашиот распоред.

2

почеток Учење

Едноставно влезете во училницата и оставете ја вашата авантура за учење! 

3

100% проверени професионални едукатори

 

MyCoolClass ги прифаќа само најквалификуваните едукатори од целиот свет. Сите наставници мора да завршат процес на верификација во 4 чекори, спроведен од нашиот тим. Наставниците мора да се согласат со проверка на криминалното потекло пред да предаваат на платформата. Ние гарантираме дека нашите наставници ги исполнуваат највисоките стандарди.  
  • Идентификација на идентитет
  • Потврда за сертификат
  • Демо верификација
  • Верификација на обука

MyCoolClass обезбедува постојана обука за професионален развој за да им помогне на нашите наставници да бидат најдобри.